westnabytek.cz

Tmavě růžová sametová rozkládací variabilní rohová pohovka Devichy Hermes

Tento skvělý produkt Tmavě růžová sametová rozkládací variabilní rohová od dodavatele zboží devichy snadno seženete právě teď v nabídce za akční cenu. Ceny od 46 990 Kč.
EAN: AF193035599
Tmavě růžová sametová rozkládací variabilní rohová
Ověřit dostupnost
Značka: devichy
46 990
Popis produktu

Shlédli jste se v glamour stylu, eleganci a precizním provedení nábytku? Pak právě pro vás jsme našli tento čalouněný skvost od devichy, v němž se snoubí vytříbenost s bytelností.

Čalounění se vyznačuje ojedinělou odolností. Díky tomu bez úhony přežije poskakování dětí i skotačení domácích mazlíčků a i po letech bude zářit novotou. Za pozornost stojí i speciální úprava povrchu, která odpuzuje vodu. Bez obav si tedy v blízkosti pohovky můžete vychutnávat svůj oblíbený nápoj ♥

O značce devichy
Značka devichy představuje glamour nábytek, jenž je určen do interiérů s vysokým smyslem pro estetiku, prestiž a vytříbené detaily.

Polstrovanému nábytku se zakladatelé této společnosti věnují přes 20 let a díky těmto zkušenostem přesně vědí, co mají nabídnout i nejnáročnějším zákazníkům. Na výrobě se podílejí mistři v čalounictví a konstrukci, díky nimž se nábytek pyšní výjimečnou odolností i stabilitou.