Moebel Living Přírodní teakový konferenční stolek Wilde 55 cm

Zcela unikátní výrobek Moebel Living Přírodní teakový konferenční stolek od top značky Moebel Living snadno najdete v naší internetové nabídce skutečně výhodně. K sehnání zrovna v akci za 3 096 Kč. EAN: 4250243575599
Moebel Living Přírodní teakový konferenční stolek Wilde 55
Značka: Moebel Living
3 096 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Konferenční stolek Wilde je jedinečný tím, že je jeho deska vyráběna z masivního kusu teakového dřeva. Díky tomu je každý kus originál a barevný odstín jednotlivých stolků se může lehce lišit, stejně tak i tvar a rozměr. Neutrální černá barva podnože v kombinaci s přírodním odstínem z něj dělají skvělý designový a stále funkční prvek do všech druhů interiérů.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 51 cm. Šířka 55 cm. Hloubka 53 cm. Deska Masivní teakové dřevo. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. . . .