Moebel Living Měděný konferenční stolek Cuvre 60×60 cm

Tento velmi oblíbený produkt Moebel Living Měděný konferenční od oblíbené značky Moebel Living najdete právě nyní za příznivou cenu! Ve skvělé akci za 5 260 Kč. EAN: 4250243584164
Moebel Living Měděný konferenční stolek
Značka: Moebel Living
5 260 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

V tomto unikátním konferenčním stolku Cuvre se skýtá kombinace unikátního měděného podstavce s masivní dřevěnou deskou. Celý stolek je ručně vyráběný, což zaručuje jeho originalitu a vysokou propracovanost, kterou oceníte zejména na podstavci kde je každý hrbolek originálem. Deska stolu je vyrobena z jedinečného mangového dřeva a navíc je sklopná, což dodává stolku další bonus ve formě úložného prostoru, který jistě každý ocení. Tímto kouskem nejenže dodáte svému interiéru nádech orientu, ale také další praktický kousek nábytku, který vás jen tak neomrzí.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Šířka 60 cm. Výška 30 cm. Hloubka 60 cm. Tloušťka desky 18 mm. Deska Mangové dřevo. Podnož Měděný kov. Barva Měděná. Barva Přírodní. Materiál Kov. Materiál Dřevo masiv.