Moebel Living Masivní sheeshamový konferenční stolek Holz 110 cm

Často hledaný produkt Moebel Living Masivní sheeshamový konferenční stolek Holz od společnosti s úžasnou pověstí Moebel Living můžete dostat právě zde za báječnou cenu. Zrovna teď v akci za 10 432 Kč. EAN: 4250243581156
Moebel Living Masivní sheeshamový konferenční
Značka: Moebel Living
10 432 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Masivní konferenční stolek Holz v moderním stylu z sheeshamového dřeva splní všechna očekávání na kvalitní stolek nejen pro vaše rodinná setkání. Ruční práce zajišťuje, že každý kus nábytku je originál. Kovový rám ve tvaru U příjemně doplňuje celkový dojem a s masivní deskou tvoří atraktivní kontrast. Elegantní nepravidelný tvar desky navíc zajišťuje osobitost a originalitu stolku. Stolek se skvěle hodí do skandinávsky laděných interiérů.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 40 cm. Šířka 110 cm. Hloubka 69 cm. Tloušťka desky 4 mm. Deska Masivní sheesham. dřevo. Podnož Nerezová ocel. Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. . .