Moebel Living Masivní sheeshamový konferenční stolek Gabriel 90 x 90 cm

Hodně prodávaný produkt Moebel Living Masivní sheeshamový konferenční od skvělého a známého výrobce Moebel Living pohodlně seženete na našich stránkách nyní trvale výhodně. Právě lze objednat jen za 8 324 Kč. EAN: 4250243581019
Moebel Living Masivní sheeshamový konferenční stolek Gabriel 90 x 90
Značka: Moebel Living
8 324 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Konferenční stolek Gabriel je exkluzivním kusem nábytku s odkazem na retro styl. Tento stolek, vyrobený z kvalitního sheeshamového dřeva a s kovovou, černě lakovanou podnoží, disponuje praktickým úložným prostorem, který jistě oceníte a plně využijete pro uložení časopisů či rozečtené knihy. Každý výrobek je díky použití masivního dřeva originál. Stolek Gabriel bude díky svému minimalistickému provedení vhodně doplňovat obývací pokoj klasického i moderního stylu a uspokojí zejména ty zákazníky, kteří hledají unikátnost a vysokou kvalitu materiálu i provedení.  

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 38 cm. Šířka 90 cm. Hloubka 90 cm. Úložný prostor 47x67x16 cm. Deska Masivní sheesham. dřevo. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. . .