Moebel Living Masivní sheeshamová komoda Holz V. 170 x 45 cm

Tento kvalitní a levný produkt Moebel Living Masivní sheeshamová komoda Holz V. od spolehlivého výrobce Moebel Living máte možnost dostat aktuálně za parádní cenu. Aktuálně za super cenu 26 961 Kč. EAN: 4250243581132
Moebel Living Masivní sheeshamová komoda
Značka: Moebel Living
26 961 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Stylová komoda Holz V. zaujme svým unikátním vzhledem. Korpus z masivního sheeshamového dřeva a chromovaná kovová podnož vytváří stylové spojení, které nesmí chybět v žádném moderním bydlení. Dostatečný úložný prostor pro vaše věci zajišťují 2 zásuvky, police a 3 skříňky. Každý kus komody Holz je ručně vyráběný originál a skvěle se hodí do skandinávských interiérů.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 90 cm. Šířka 170 cm. Hloubka 45 cm. Korpus Masivní sheesham. dřevo. Podnož Chromovaný kov. Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. . . .