Moebel Living Masivní akátový TV stolek Tanzani 160×43 cm

Výjimečný výrobek Moebel Living Masivní akátový TV stolek Tanzani od výrobce se skvělou pověstí Moebel Living máte možnost dostat momentálně na našich stránkách za nejnižší cenu. Cena od 18 498 Kč. EAN: 4250243576404
Moebel Living Masivní akátový TV stolek
Značka: Moebel Living
18 498 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Stylový televizní stolek Tanzani patří do stejnojmenné série nábytku, při jejíž výrobě bylo použito masivní akátové dřevo s ponechaným přírodním odstínem. TV stolek disponuje dvěma otevřenými přihrádkami a dvěmi uzavřenými policemi, které můžete využít k uložení všeho potřebného. Přírodní styl dřevěného materiálu je doplněn černým předělem a podnožemi z leštěné oceli, které tomuto nábytku dodávají na jeho jedinečnosti. Tento originální kousek perfektně doplní nejen moderní a skandinávsky laděné interiéry.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Šířka 160 cm. Hloubka 43 cm. Výška 65 cm. Korpus Akátové dřevo. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Hnědá. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. . .