Moebel Living Masivní akátový TV stolek Holz 160 x 41 cm

Akční a ve slevě produkt Moebel Living Masivní akátový od společnosti se zárukou kvality Moebel Living snadno pořídíte u nás opravdu levně. Levně za 18 555 Kč. EAN: 4250243585123
Moebel Living Masivní akátový TV stolek
Značka: Moebel Living
18 555 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Stylový TV Holz zaujme svým unikátním vzhledem. Korpus z masivního akátového dřeva a kovová podnož vytváří stylové spojení, které nesmí chybět v žádném moderním bydlení. Dostatečný úložný prostor pro vaše věci zajišťují 3 zásuvky a police, zatímco otvor v zadní části korpusu nabízí snadný přístup pro kabeláž. Každý kus stolku Holz je ručně vyráběný originál a skvěle se hodí do skandinávských interiérů.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 50 cm. Šířka 160 cm. Hloubka 41 cm. Výška podnože 13 cm. Korpus Masivní akátové dřevo. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Hnědá. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. .