Moebel Living Dubový jídelní stůl Boden 160×90 cm

Diskontní produkt Moebel Living Dubový jídelní od známé značky Moebel Living pohodlně dostanete teď ve výprodejové akci. Nyní pořídíte za 7 582 Kč. EAN: 4250243581538
Moebel Living Dubový jídelní
Značka: Moebel Living
7 582 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Nadčasový jídelní stůl Boden z masivního dřeva oživí nejen interiér vaší domácnosti, ale také se skvěle hodí do konferenčních prostor. Stůl je vyroben z MDF desky z dubového dřeva se zachováním přírodního tónu. Tento vzhled pak doplňují podnože z černě lakované oceli, které tomuto povedenému kousku nábytku ještě dodají na jeho zajímavosti. Jídelní stůl Boden se pro vás stane oblíbeným místem pro posezení s přáteli, rodinný oběd ale i společnou pracovní poradu. Je jen na vás jak jej využijete, díky jeho vzhledu bude vždy perfektní volbou pro váš interiér.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání. 

Ostatní parametry: Šířka 160 cm. Výška 77 cm. Hloubka 90 cm. Tloušťka desky 4 cm. Podnož rozměr 5×2 cm. Deska Dubová dýha. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Přírodní. Materiál Dýha. .