westnabytek.cz

Modrá pohovka Windsor & Co Sofas Neso, 175 cm

Tento akční a ve slevě produkt Modrá pohovka Windsor & Co od dodavatele zboží Windsor & Co Sofas máte možnost dostat v naší aktuální nabídce za výhodnou cenu. Aktuálně výhodně za 29 990 Kč.
EAN: AF472612774
Modrá pohovka Windsor & Co Sofas Neso
Popis produktu

Windsor & Co Sofas je francouzská značka, která představuje pohovky té nejvyšší kvality. Každý kousek od těchto návrhářů je protkán stylem a jedinečností.

Kolekce Neso obsahuje luxusní pohovky v klasickém designu, které se stanou stylovou součástí vašeho obývacího pokoje snad v jakémkoliv stylu. Potah pohovek je z kvalitní pevné a na dotek příjemné látky, takže vás každého usazení jemně pohladí po těle i duši.

Tato hustě tkaná látka má vlastnostmi, které zabraňují absorpci rozlitých tekutin. Je také velmi odolná proti oděru, což výrazně snižuje riziko poškození. Materiál je totiž pokryt speciální ochrannou vrstvou, která účinně blokuje vnikání nečistot. To umožní odstranit skvrny bez použití čisticích prostředků. Tím pádem se z kousků od Windsor & Co Sofas stávají poklady, které vám budou dělat radost mnoho let.