westnabytek.cz

Kouzelné vodní omalovánky Djeco Zvířátka

Tento kvalitní a žádaný produkt Kouzelné vodní omalovánky Djeco od značky s dlouholetou tradicí DJECO pořídíte bezpečně online za parádní cenu. Nyní lze objednat jen za 279 Kč. EAN: AF193047694
Kouzelné vodní omalovánky Djeco
Ověřit dostupnost
Značka: DJECO
279
Popis produktu

Lesní zvířátka na 4 obrázcích o velikosti 21 x 26 cm se objeví až po přetření magickým zmizíkem. Zmizík se před aplikací naplní vodou, která umožní zbarvení obrázků v pestrobarevných barvách. Krásně barevný obrázek zůstane odkrýtý dokud všechna aplikovaná voda nevyschne. Po vyschnutí se opět obrázek zahalí do bílé, neprůhledné barvy a děti mohou znovu malovat.

Nikdy nekončící zábava bude děti bavit a zaměstná je na dlouhých i krátkých cestách. Vše zabalené v praktickém obalu se zapínáním, aby se i na cestách nic neztratilo a děti mohly přes průhledný obal pozorovat postupně měnící se obrázek.

Pro děti od 18 měsíců.
Sada obsahuje 4 obrázky, smývatelný magický mizík, hadřík.
Rozměry balení 31,5 x 22 x 1,5cm.

O značce

Píší se 50. léta minulého století, když Francouzska Véronique Michel-Dalès hledá pro své děti nové hračky a s tehdejší nabídkou není vůbec spokojená. S přáním, aby hračky její děti nejen zabavily, ale i pozitivně rozvíjely, nakonec první hry vytvoří úplně sama.

Na těchto základech vznikla francouzská značka Djeco, která životy vašich dětí obohatí o kreativní sady, didaktické hračky a dřevěné sety, které opravdu mají smysl.