Bambusový odkládací stolek Wenko

Do koupelny, vedle postele či křesla. Odkládací stolek Bahari lze využít v domácnosti na desítky různých způsobů. Je vyroben z vysoce kvalitního bambusu, který je známý zejména pro svou tvrdost a robusnost. Úložný košík se pak skládá ze 100% polyesteru.

Bambusové zahradní křeslo Exotan

Pořiďte si kus přírody i k sobě. Zahradní křeslo od značky Exotan je vyrobeno z bambusu s lakovaným povrchem. Sedák a polštářky v neutrálních barvách sjednotí vaši zahradu. Křeslo je vhodné do zastřešeného exteriéru.

Doporučujeme bambusové dřevo jednou ročně ošetřit vhodným přípravkem. Chraňte před nepříznivými vlivy počasí a udržujte v suchu. Voda zanechává na bambusu stopy, které není snadné vyčistit. Ostatní skvrny odstraňte neutrálním mýdlem. Nepoužívejte chemikálie ani vysokotlaké čističe. Menší skvrny lze případně ošetřit jemným brusným papírem.

Unikátní a oblíbený produkt je k sehnání ještě tu na našich stránkách ve známé sekci zahradní křesla! Mrkněte na zlevněné kusy z této známé sekce snadno online! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Exotan pro vás připravuje špičkový sortiment.. Přesvědčte se! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce však také další vybrané produkty od výrobce Exotan. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.