westnabytek.cz

Jasanový kulatý jídelní stůl Teulat Cep 137 cm

Tento unikátní produkt Jasanový kulatý jídelní stůl Teulat Cep 137 od společnosti Teulat snadno najdete v naší aktuální nabídce za super peníze! Akční cena od 23 839 Kč. EAN: 8435178376565
Jasanový kulatý jídelní stůl
Ověřit dostupnost
Značka: Teulat
23 839
Popis produktu

Designový jídelní stůl Teulat Cep zaujme na první pohled svým minimalistickým designem. Deska a podnož jsou vyrobené z jasanové dýhy v přírodním odstínu, což stolu dodává příjemný a čistý vzhled. Díky symetričnosti je zdůrazněna ušlechtilost dřeva a pečlivé detaily této kolekce. Stůl se skvěle hodí do moderních interiérů, kde se stane perfektním místem k posezení a doplní je o nadčasový kousek nábytku. Zkombinujte tento kousek také s ostatními produkty ze stejnojmenné řady a získejte do svého interiéru dokonalou souhru stylového nábytku.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání. 

Ostatní parametry: Výška 75 cm. Průměr 137 cm. Výška podnože 73 cm. Tloušťka desky 1,8 cm. Hmotnost 48 kg. Max nosnost 30 kg. Počet osob 4 osoby. Deska Jasanová dýha. Podnož Jasanová dýha. Barva Přírodní.