westnabytek.cz

Dřevěná dětská postýlka Kave Home Maralis 70 x 140 cm

Exkluzivní produkt Dřevěná dětská postýlka Kave Home od známého předního výrobce Kave Home pohodlně seženete u nás nyní za parádní cenu. Výhodně za 14 190 Kč. EAN: 8433840625195
Dřevěná dětská postýlka Kave Home
Ověřit dostupnost
Značka: Kave Home
14 190
Popis produktu

Stylová dětská postýlka Kave Home Maralis zaujme na první pohled díky svému vzhled. Masivní konstrukce z bukového dřeva v přírodním odstínu dodá interiéru jemnost a svěžest. Postel je možné sestavit několika způsoby – bude tak moct pohodlně růst společně s vaším dítětem. Postel se skvěle hodí do dětských pokojů laděných v přírodním stylu, slušet jí to bude s dřevěnými doplňky a látkovými dekoracemi.

Pozn.: Postel je dodávána včetně roštu. Matrace není součástí balení. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 95 cm. Šířka 80 cm. Hloubka 144 cm. Výška podnože 7 cm. Hmotnost 35 kg. Max. nosnost 50 kg. Ložná plocha 70×140 cm. Konstrukce Bukové dřevo. Podnož Bukové dřevo. Rošt Překližka.