westnabytek.cz

Antialergenní voděodolný chránič matrace 200×140 cm Classic – Mila Home

Tento velmi oblíbený produkt Antialergenní voděodolný chránič matrace 200x140 cm Classic - od značky s dobrým jménem Mila Home pohodlně dostanete ještě dnes za výborné peníze. Ceny od 899 Kč.
EAN: AF536019848
Antialergenní voděodolný chránič matrace 200x140 cm
Ověřit dostupnost
Značka: Mila Home
899
Popis produktu

Chraňte své matrace a prodlužte jim jejich životnost. Antibakteriální a antialergenní chránič od značky Mila Home zajistí maximální ochranu před rozlitými tekutinami. Povrch chrániče je tvořen jemnou micro polyesterovou látkou. Pod ní se nachází látka s polyuretanovou membránou (130 – 135 g/m2), která při styku s tekutinou uzavře své póry. Nechává je však průchozí pro neustálé proudění vzduchu. Jedná se o jednu z nejkvalitnějších membrán, která je schopna chránit před roztoči, bakteriemi a alergeny. Rovněž zabraňuje škůdcům v usazování a v jejich případném množení, čímž je zajištěno sterilní spánkové prostředí.

Chránič je snadný na údržbu a lze jej prát každý den. Jeho kvalitu výroby zajišťují certifikáty: OEKO-TEX 100 Standard, Sedex, ASTM, a BSCI. Testy kvality a odolnosti vůči tekutinám jsou prováděny při teplotě 100 °C.