Vítejte v internetovém obchodě West Nábytek

Postele s nebesy

Spánek v posteli s nebesy – jako v sedmém nebi

Postele s nebesy jsou vysněné, romantické, luxusní a přinesou do vaší ložnice kousek nebe. Užijte si ten nebeský pocit sami či ve dvoulůžkové posteli s partnerem. Historicky se postele s nebesy vyskytovaly již ve středověku – jednoduché postele byly opatřeny závěsy a sloužily během dne jako sedací nábytek. V noci pak závěsy poskytovaly ochranu před průvanem a prachem. Ve 13. století se staly postele s nebesy čistým luxusem. V té době si zdobené postele s nebesy opatřené drahými hedvábnými závěsy mohla dovolit jen šlechta a duchovní.

Stylový spánek v posteli s nebesy

Díky moderním technologiím jsme dnes schopni vám tento vzácný a luxusní požitek přinést až do vašeho domova. Vyberte si z našeho sortimentu takovou postel s nebesy, která odpovídá vaší osobnosti a stylu. Užijte si nezapomenutelné momenty nebeského spánku. Již pouhé čtení v posteli v útulné atmosféře bude nečekaným zážitkem.

Soukromí v posteli díky vlajícím závěsům a záclonám

Vyberte si postel s nebesy z vámi oblíbeného materiálu – ať již přírodní masivní dřevo či kov, v naší nabídce naleznete různé materiály a styly. Díky asijským vlivům je oblíbená také postel s nebesy z bambusu. S rozdílnými materiály závěsů dosáhnete pokaždé jiného designu postele, proto si každý může vybrat tu ideální postel s nebesy svého stylu.

Postele jsou v rozdílných variantách dřeva, barvy, velikosti. Vezměte si čas, a vyberte si tu pravou postel, která je stvořena pro vás. Nechte se probouzet ranním sluncem, které prosvítá skrz jemnou látku a zpříjemní ráno. Ke každé posteli máme v nabídce odpovídající noční stolek ze stejné kolekce – pro perfektní dotvoření atmosféry ložnice.